SCANPIX BALTICS (asutades EM Foto) loodi Eesti Meedia kontserni perioodiliste väljaannete (Postimees, SL Õhtuleht jne) digitaalfotode säilitamiseks, haldamiseks ja vahendamiseks aastal 1999. Ettevõte arenes kiiresti ning muutus peagi Eestis kohaliku uudispildi tootjate ja kasutajate suurimaks partneriks. Välispartnerite kaasamisega 2002 aastal laienes tunduvalt pakutav (pildi)valik ja sellega koos ka ettevõtte klientide-kasutajate hulk.

Septembris 2002 omandas põhjamaade suurim pildiagentuur Scanpix Scandinavia enamusosaluse EM Fotos ja ettevõtte uueks nimeks sai SCANPIX BALTICS. Järgnevatel aastatel ja kuudel SCANPIX BALTICS väliskoostööpartnerite hulk suurenes ekspansiivselt ning lisaks Eestile avati esindused ka Läti- ja Leedu Vabariigis. 2012 alguseks on meie andmebaasis (arhiivis) juba üle 10 miljoni ühiku erinevaid digitaalseid tooteid-salvestisi (uudispildid, kujunduspildid, videod, graafika).

Baltikumis kokku töötab ettevõttes 9 inimest, lisaks hulgaliselt lepingulisi koostööpartnereid. Oleme suurimaks koostööpartneriks enamusele Baltikumi perioodilistele meediaväljaannetele, paljudele reklaamiagentuuridele, raamatukirjastajatele ja internetiportaalidele, televisioonikanalitele. Esindame Baltimaades maailma suurimaid pildiagentuure nagu Thomson Reuters (Reuters), Agency France Press (AFP), Associated Press (AP), Corbis jne

Meie eesmärk on olla Baltikumis esimene valik kõikidele professionaalsete meediatoodete vajajatele. Selle eesmärgi saavutamiseks töötab meie digiarhiiv sisuliselt 24 tundi ööpäevas ja 7 päeva nädalas. Ettevõttel on bürood Tallinnas, Tartus, Riias ja Vilniuses.

Teeme endast kõikoleneva, et aidata leida Teil parim valik meie poolt pakutavate miljonite meediatoodete hulgast.